Zdravotnícke pomôcky a doplnky

Predajna-Ortys-Komarno

 

Vítame Vás na webových stránkach predajne zdravotníckych potrieb - ORTYS. Okrem nášho obchodu v Komárne Vám teraz ponúkame možnosť nákupu celého sortimentu z pohodlia domova online cez e-shop. Veríme, že touto cestou sa stanú dostupnými kvalitné zdravotnícke produkty pre všetkých pacientov ako aj pre širokú verejnosť nevynímajúc tých najmenších.

Zo sortimentu ORTYSu nechýba ani prírodná kozmetika značky Manufaktura, dermokozmetika Eucerin,Babé, AA, Psorioderm, a iné. Ponúkame veľký výber z rady Allpresan produktov, čo predstavuje špeciálnu starostlivosť pre diabetických pacientov a ľudí s výrazne suchou pokožkou tela.

Ďalej ponúkame zdravotnícku obuv Santé, Medistyle; inkontinenčné pomôcky Molicare, Molimed, Tena; ortopedické pomôcky Gehwol, gélové a kožené vložky do topánoktlakomery a teplomeryOmron,; glukometre OneTouch, AccuCheck, Optium Omega; pomôcky pre imobilných pacientov - vozíky, toaletné sedačky, madlá; obväzy, sterilný materiál - ihly, striekačky; výživové doplnky - čaje, vitamíny, prípravky na posilnenie imunitného systému, zdravotnícke oblečenie a prípravky na dezinfekciu.